POTŘEBUJETE PORADIT? ZAVOLEJTE NÁM 606 320 000

Dopravní sloupky

Dopravní sloupky představují jednu z nejčastěji používaných forem kontroly příjezdu – právem, protože možnosti použití sloupků jsou rozmanité. Naše dopravní sloupky umožňují flexibilní a zároveň spolehlivou regulaci příjezdu a průjezdu.

S individuálními koncepcemi řídicích jednotek a také kombinací různých provedení dopravních sloupků je možné vytvořit řešení přizpůsobená přesně Vašim potřebám. Pro zaručení vysoké míry stability a také odolnosti vůči teplotám a povětrnostním podmínkám podstupují naše dopravní sloupky rozsáhlé zkoušky kvality a bezpečnosti.

Naše dopravní sloupky se vyznačují kompaktní a flexibilní montáží a lze je, podle modelu, v nouzovém případě vysunout během pouhých 1,5 sekundy. Všechny válce našich dopravních sloupků typu Security Line a High Security Line jsou vzhledově stejné. Díky kombinaci se základovými deskami rovněž stejného vzhledu lze kombinovat dopravní sloupky z obou linií výrobků také v jednom objektu. Vzhledem k identickému vnějšímu vzhledu různých provedení dopravních sloupků a jejich decentnímu designu se harmonicky včlení do stávající celkové koncepce, aniž by rušivě ovlivňovaly podobu města.

dopravni_sloupky_obrazky

 

Bezpečnostní úroveň dopravního sloupku se posuzuje na základě různých energií nárazu. Síla nárazu závisí na typu, hmotnosti a rychlosti vozidla. Nárazová energie je rozhodující pro poškození a funkci dopravního sloupku.

Nárazová energie se zničením

Hodnota udává, jaké rychlosti nárazu určitého typu vozidla může dopravní sloupek odolat. Jestliže do dopravního sloupku najede např. vozidlo o hmotnosti 1200 kg rychlostí 57 km/h (viz graf), může dojít k nevratnému poškození mechaniky a konstrukce, takže se dopravní sloupek po nárazu musí vyměnit. Průjezdu ve většině případů zabrání.

Nárazová energie bez zničení

Hodnota vyjadřuje, že dopravní sloupek odolá nárazu určitého typu vozidla v maximální rychlosti, aniž by došlo k poškození jeho mechaniky a konstrukce. Jestliže do dopravního sloupku najede např. vozidlo o hmotnosti 1200 kg rychlostí 25 km/h, funkčnost a bezpečnost dopravního sloupku zůstanou zachovány.

 

Katalog ke stažení KLIKNĚTE ZDE

87131_Zufahrtskontrollsysteme_CZ

 

VOLEJTE 606 320 000

ZDARMA VÁM ZPRACUJEME CENOVOU NABÍDKU

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení