POTŘEBUJETE PORADIT? ZAVOLEJTE NÁM 606 320 000

Dopravní sloupky

Dopravní sloupky představují jednu z nejčastěji používaných forem kontroly příjezdu – právem, protože možnosti použití sloupků jsou rozmanité. Naše dopravní sloupky umožňují flexibilní a zároveň spolehlivou regulaci příjezdu a průjezdu.

S individuálními koncepcemi řídicích jednotek a také kombinací různých provedení dopravních sloupků je možné vytvořit řešení přizpůsobená přesně Vašim potřebám. Pro zaručení vysoké míry stability a také odolnosti vůči teplotám a povětrnostním podmínkám podstupují naše dopravní sloupky rozsáhlé zkoušky kvality a bezpečnosti.

Naše dopravní sloupky se vyznačují kompaktní a flexibilní montáží a lze je, podle modelu, v nouzovém případě vysunout během pouhých 1,5 sekundy. Všechny válce našich dopravních sloupků typu Security Line a High Security Line jsou vzhledově stejné. Díky kombinaci se základovými deskami rovněž stejného vzhledu lze kombinovat dopravní sloupky z obou linií výrobků také v jednom objektu. Vzhledem k identickému vnějšímu vzhledu různých provedení dopravních sloupků a jejich decentnímu designu se harmonicky včlení do stávající celkové koncepce, aniž by rušivě ovlivňovaly podobu města.

dopravni_sloupky_obrazky

 

Bezpečnostní úroveň dopravního sloupku se posuzuje na základě různých energií nárazu. Síla nárazu závisí na typu, hmotnosti a rychlosti vozidla. Nárazová energie je rozhodující pro poškození a funkci dopravního sloupku.

Nárazová energie se zničením

Hodnota udává, jaké rychlosti nárazu určitého typu vozidla může dopravní sloupek odolat. Jestliže do dopravního sloupku najede např. vozidlo o hmotnosti 1200 kg rychlostí 57 km/h (viz graf), může dojít k nevratnému poškození mechaniky a konstrukce, takže se dopravní sloupek po nárazu musí vyměnit. Průjezdu ve většině případů zabrání.

Nárazová energie bez zničení

Hodnota vyjadřuje, že dopravní sloupek odolá nárazu určitého typu vozidla v maximální rychlosti, aniž by došlo k poškození jeho mechaniky a konstrukce. Jestliže do dopravního sloupku najede např. vozidlo o hmotnosti 1200 kg rychlostí 25 km/h, funkčnost a bezpečnost dopravního sloupku zůstanou zachovány.

 

Katalog ke stažení KLIKNĚTE ZDE

87131_Zufahrtskontrollsysteme_CZ

 

VOLEJTE 606 320 000

ZDARMA VÁM ZPRACUJEME CENOVOU NABÍDKU

 

Zpět do obchodu